Подати оголошення | Розділи | Правила розміщення Оголошення Українською Объявления на русском Announcements in English
   Пошук вхід в систему |  реєстрація 

Правила роботи з "Дошкою оголошень".


Електронна дошка оголошень - це місце, де кожен бажаючий може вивісити своє оголошення, а всі відвідувачі цієї дошки - прочитати його. Для розміщення свого оголошення потрібно зареєструватися в спеціальній формі, натиснувши лінк "Подати оголошення" ввести його тему, своє Ім`я або псевдонім (якщо адміністратор дозволив подачу оголошення без реєстрації), і саме оголошення. Якщо раптом Ви забудете Ім`я ябо Пароль для входу на дошку, то ми вишлем Вам реєстраційні дані на E-mail, вказаний при реєстрації. Ваш e-mail захищений від спамерів. Клієнти можуть з Вами зв`язатися засобом Веб-интерфейсу. Щоб подати оголошення іншою мовою виберіть відповідний прапор в правому верхньому куті.

Є думка, що об`яву на дошці читають, тільки якщо вона - на першій сторінці, можливо це так. Але, потрібно не забувати - що пошуковці бачать всі об`яви не одразу, а тільки через деякий час. Звичайно, оголошення індексуються і стають видимими в пошуковцях, тільки через 7-14 днів. Більше половини потенційних покупців проводять пошук товару в пошукових системах. Є імовірність того, що саме Ваш товар він знайде через нашу дошку оголошень.
Тому будьте взаємоввічливі і виконуйте наступні умови:

на дошці дозволяється:
- подавати оголошення складені цікаво, грамотно і без помилок;
- подавати оголошення на термін від 7 до 90 днів.
- оголошення подаються відповідно до мови дошки оголошень. Тобто мова "Дошки оголошень" українська - подаються українською мовою, російська - російською мовою, англійська - англійською мовою. У іншому випадку воно буде видалено.

на дошці забороняється:
- подавати одне і теж оголошення в різні розділи!
- подавати оголошення, зміст якого не відповідає темі вибраного розділу;
- вставляти в оголошення мета-теги, всілякий код, незрозумілі символи та малюнки;
- подавати оголошення без вказаних даних для зворотнього зв`язку (емайл, телефон або URL);
- подавати оголошення, які мають ненормативну лексику і порушують норми моралі;
- подавати повідомленняя загального рекламного характеру, повідомлення, що не відповідають тематиці розділу, а також багатократно повторювати оголошення;
- подавати оголошення іншою мовою ніж мова "Дошки оголошень".

У випадку порушення вказаних вище правил, Ваше оголошення може бути видалено, а також Вам буде закрито доступ для подальшої роботи з дошкою.
Адміністрація сайту ніяким чином не несе відповідальності за послуги або товар, пропозиції яких є на даній дошці. А також залишає за собою право видаляти будь-яке оголошення без пояснення причин.
Адміністраціяwww.ukrprog.com.ua/ Громадський Спротив України Свій до Свого по Своє [Vox.com.ua] Портал українця Всеукраїнський сайт безкоштовної реклами Українська банерна мережа Безкоштовна дошка оголошень України,Каталог сайтів,Новини Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Пиши українською

Написати адміну Powered by WR-Board    COPYRIGHT and translated by UKRPROG